Sürüş güvenliği sistemleri (ABS/ASR, ESP®) için profesyonel arıza teşhisi ve onarım


Teknik Oto, otomotiv endüstrisinde dünyanın önde gelen elektronik araç sistemleri geliştirici ve üreticilerinden biridir. Bu uzmanlık, otomobilinizdeki elektronik güvenlik sistemlerinin profesyonel servisi ve gerekirse onarımı için eğitimli uzmanlarımıza güvenebileceğiniz Teknik Oto Service'lerin bir artısıdır. Tüm güvenlik sistemleri ve araç türleri için arıza tespit verileri Orijinal ekipman standardında ürünlerden oluşan eksiksiz ürün yelpazesi Mükemmel bakım ve onarım için en yeni test ekipmanları

Akıllı güvenlik sistemleri için uzman zihinler


Teknik Oto Service'lerdeki profesyonel teknisyenler, sürüş güvenliği sistemleri hakkında bilinmesi gereken her şeyi bilir. Gereken uzman bilgiye ve gerekli test ekipmanlarına sahiptirler. Bu sayede otomobilinizdeki tüm sürüş güvenliği sistemleri - ABS, ASR veya ESP® için ayrıntılı servis yapma ve gereken onarımları gerçekleştirme konusunda tam donanımlıdırlar.

Sistematik güvenlik


Teknik Oto, sadece 1995'te Elektronik Stabilite Programının (ESP) geliştirilmesinden bu yana değil her zaman araç güvenlik sistemlerinin geliştirilmesinde önemli bir rol oynamıştır. Gittikçe daha çok sayıda otomobil üreticisinin Bosch'un kaliteli ürünlerine güvenmesinin bir sebebi de budur. Teknik Oto Service'lerin her zaman orijinal ekipman standardında tam yelpazede fren ürünlerini hazır bulundurduğunu ise söylemeye gerek yok. Ayrıca güvenlik sistemi bakımı için gereken verilere sürekli erişimimiz vardır, bu sayede güvenilir ve profesyonel sorun giderme ve arıza düzeltme hizmeti sunabiliriz.